Facebook Twitter Instagram Kargo Banner
15
Çocuklar İçin Elif Be Boyama Kitabı Murat Bozdoğan

Çocuklar İçin Elif Be Boyama Kitabı

“Çocuklar İçin Elif Be Boyama Kitabı”, okul öncesi dönem ve ilköğretime yeni başlayan çocuklara Arapça harfleri tanıtmak amacıyla hazırlanmıştır.Kitapta harflerin klasik eğitim yöntemindeki gibi ELİF, LÂM, MİM, NUN şeklinde ...

Stokta var
Kargo Ücreti : 7,90 TL
Liste Fiyatı
: 7,90 TL
Kitapzen Fiyatı
: 6,72 TL
Kazancınız
: 1,18 TL
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.

“Çocuklar İçin Elif Be Boyama Kitabı”, okul öncesi dönem ve ilköğretime yeni başlayan çocuklara Arapça harfleri tanıtmak amacıyla hazırlanmıştır.

Kitapta harflerin klasik eğitim yöntemindeki gibi ELİF, LÂM, MİM, NUN şeklinde isimleriyle değil E, LE, ME, NE şeklinde üstünlü okunuşlarıyla öğretilmesi tercih edilmiştir. Böylece eğitim süreci kolaylaştırılmış ve kısaltılmıştır.
Harflerin öğretilmesinde görsel hafıza tekniklerinden yararlanılmış ve ezberlemeye gerek kalmadan kolayca öğrenilmesi amaçlanmıştır. Harf ve resim arasında hem ses hem de şekil benzerliği olması harflerin zihne daha kolay yerleşmesini sağlamaktadır.

Kitapta harfler ve resimlerle ilgili boyama çalışmaları, harfleri yazma uygulamaları ve karışık harfler içerisinden doğru harfleri bulma etkinlikleri yer almaktadır. Bu tür etkinlikler harflerin eğlenceli şekilde öğrenilmesini sağlarken, aynı zamanda ince motor becerilerin gelişimine de katkı sağlamaktadır.

Kitabın Özelikleri

Stok Kodu
9786050620535
Boyut
19.50x27.00
Sayfa Sayısı
29
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2020-08
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Türkçe
Gerçek Tıp plus Gerçek Tıbbın 10 Şifresi 88,00 TL    55,58 TL  
Kapat