Facebook Twitter Instagram Kargo Banner
15
Çocuklar İçin Ahlak (5 Kitap Takım) Melek Bozdoğan

Çocuklar İçin Ahlak (5 Kitap Takım)

Çocuklara küçük yaşlarda dinî ve ahlakî eğitim verilmeye başlanması, sağlam bir kişilik geliştirmelerine, güzel davranışlar kazanmalarına, kötülükten uzak durmalarına, kendisine, çevresine ve Allah'a karşı sorumluluk duygusuna ...

Stokta var
Kargo Ücreti : 7,90 TL
Liste Fiyatı
: 64,00 TL
Kitapzen Fiyatı
: 54,40 TL
Kazancınız
: 9,60 TL
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.

Çocuklara küçük yaşlarda dinî ve ahlakî eğitim verilmeye başlanması, sağlam bir kişilik geliştirmelerine, güzel davranışlar kazanmalarına, kötülükten uzak durmalarına, kendisine, çevresine ve Allah'a karşı sorumluluk duygusuna sahip olmalarına yardımcı olmaktadır. Bu hassasiyetle tek tek ilgilenilen ve yetiştirilen bireyler, olumlu toplumsal dönüşümlerin temel dinamiklerini oluşturmaktadır.

Çocuklar İçin Ahlak seti, okul öncesi dönem ve ilköğretim 1. 2. sınıf seviyesindeki çocukların ahlak eğitimine ve karakter gelişimine katkıda bulunması için hazırlanmıştır. Anne babamıza, kardeşlerimize, akrabalarımıza, arkadaşlarımıza, komşularımıza, hastalara, muhtaçlara ve hayvanlara karşı görevlerimiz, selamlaşma adabı, şaka adabı, ev adabı, misafirlik adabı, sofra adabı, okul adabı, sokak adabı, taşıt adabı, temizlik adabı, tuvalet adabı, uyku adabı gibi konular, somutlaştırılarak manzum hikaye tarzında anlatılmış, çeşitli etkinliklerle ilgi çekici hale getirilmiştir.

Kitabın Özelikleri

Stok Kodu
9786056755941
Boyut
19.50x27.00
Sayfa Sayısı
300
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2019-06
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Türkçe
Gerçek Tıp plus Gerçek Tıbbın 10 Şifresi 88,00 TL    55,58 TL  
Kapat