Facebook Twitter Instagram Kargo Banner
Ziyaeddin Mevlana Halid Süleyman Kuku

Ziyaeddin Mevlana HalidSilsile-i Aliyyenin Son En Büyük Halkası

Hazreti Müceddid'in Hindistan ve havalisinde yaptığı gibi Mevlana Halid efendimiz de Orta Doğu'yu irşad etmiş, irşad nuru ve feyizleri Türkistan'dan Balkanlara, Dağıstan'dan Arabistan'a, Anadolu'dan Mısır'a, Bağdad'dan Şam'a, İzmir'den ...

Stokta var
Kargo Ücreti : 6,90 TL
Kitapzen Fiyatı
: 17,00 TL
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.

Hazreti Müceddid'in Hindistan ve havalisinde yaptığı gibi Mevlana Halid efendimiz de Orta Doğu'yu irşad etmiş, irşad nuru ve feyizleri Türkistan'dan Balkanlara, Dağıstan'dan Arabistan'a, Anadolu'dan Mısır'a, Bağdad'dan Şam'a, İzmir'den Girit'e, hatta Güney Amerika'ya uzanmış, İslamın dünyaya gölge salançınarı zahiren ve batınen bir bahar tazeliğine bürünmüş, dallarından ilim cıvıltıları, yapraklarından zikir terennümleri gül bahçesi gibi asumana yayılmış ve dünyanın insanlarla meskun bulunan dörtte biri tarafından duyulmuştur.

Naksibendiliğin Müceddidi rengiyle bu yeni ve asil renk Mevlana'nın manevi eliyle de hususi bir tarz ve şekil almıştır. Kendisini görenle görmeyen, tanıyanla tanımayan, sevenle sevmeyen asla bir ve beraber sayılmamıştır.

İşte bu kitapta dinin parlak ışığı, düneşler güneşi Ziyaeddin Mevlana Halid hazretlerinin insanlığa örnek hayatları ve mektubları bir araya getirilmiştir.

Kitabın Özelikleri

Stok Kodu
9789944304047
Boyut
13.50x21.00
Sayfa Sayısı
312
Basım Tarihi
2018
Çeviren
Süleyman Kuku
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Kategoriler
Gerçek Tıp plus Gerçek Tıbbın 10 Şifresi 84,07 TL    52,96 TL  
Kapat