Facebook Twitter Instagram Kargo Banner
Minik Steteskop Tayfun Güngör

Minik Steteskop

Edebiyat derslerinde uzun kompozisyonlar yazardım. Aklımdakiler bitmeden kâğıt biter, ben de Metin'den alırdım. Tabii ücreti karşılığında… O zamanlar kitabıma önsöz yazacağım aklıma gelmezdi. Aslında hiç gelmedi.Hep sordular, ...

Stokta var
Kargo Ücreti : 22,00 TL
Kitapzen Fiyatı
: 46,20 TL
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.

Edebiyat derslerinde uzun kompozisyonlar yazardım. Aklımdakiler bitmeden kâğıt biter, ben de Metin'den alırdım. Tabii ücreti karşılığında… O zamanlar kitabıma önsöz yazacağım aklıma gelmezdi. Aslında hiç gelmedi.
Hep sordular, nasıl yazıyorum? Bilmem ki; bazen “bir genç kadını” seviyorum, bazen özlüyor, bazen sinsice küfür ediyorum. Nefes alır gibi, uykuya dalar gibi, doğal, içten, belki de hepiniz gibi yazıyorum.
Rahmetli Meral Özkoçak güldüğünü belli etmemeye çalışarak okurdu yazdıklarımı. Şimdi anlıyorum niye tebessüm ettiğini… Şiir yazmak, hiç tanımadığınız insanları evinize davet etmek gibidir. Salona buyur edersiniz ama kalkıp tüm evi dolaşanlar olur. Çekmeceler karıştırılabilir.
Bazen mutfakta iyi niyetle size yardım etmek isteyenler de olabilir. Vazonun yeri, badananın tonu eleştirilebilir. Albümleriniz dökülür, sakladığınız minik anılar hayretle izlenir duvarlarda…
Velhasıl, “Hoş geldiniz” demek düşer bana. İyi ki bu satırları okuyorsunuz.(Tanıtım Bülteninden)


Kitabın Özelikleri

Stok Kodu
9786258168990
Boyut
13,5 x 21,5
Sayfa Sayısı
144
Basım Tarihi
2021
Kapak Türü
İnce Kapak
Dili
Türkçe
Kategoriler
Gerçek Tıp plus Gerçek Tıbbın 10 Şifresi 220,00 TL    146,30 TL  
Kapat