Facebook Twitter Instagram Kargo Banner
28
Sevda Aysel Gürel

Sevda

Aysel Gürel  / 
Seni kaybettim kendimi buldumDaha yorgun ama daha yoğunİçimde cevabı her sorumunAşk idim ben artık sevda oldumBir nehir gibidir Aysel Gürel. Şairliği, kadınlığı, cesareti hatta cüretiylecoşkun bir nehir. Kendi arkasında pervasızca ...

Stokta var
Kargo Ücreti : 7,90 TL
Liste Fiyatı
: 22,00 TL
Kitapzen Fiyatı
: 15,84 TL
Kazancınız
: 6,16 TL
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.

Seni kaybettim kendimi buldum
Daha yorgun ama daha yoğun
İçimde cevabı her sorumun
Aşk idim ben artık sevda oldum

Bir nehir gibidir Aysel Gürel. Şairliği, kadınlığı, cesareti hatta cüretiylecoşkun bir nehir. Kendi arkasında pervasızca duruşu başlı başına bir şiirdir.
Bu duruştan aldığı güçle bütün kadınları duyarak, onların acısını hissederekyazmıştır şiirlerini de. Şiirleri de ona sıcak bir yatak, serin bir gölge olmuşturişte böylece.

Ne Kavgam Bitti Ne Sevdam'da okuduğumuz gözü kara, isyânkar, diriAysel Gürel'i bu kitapta kendine doğru keşfe çıkmış, sakinleşmiş bir sesledinliyoruz. Güçlü bir kabul duygusuyla okuyoruz bütün şiirleri. Dik, onurlu,sükunetli bir kabul. Artık aşkı için sefere çıkan değil aşkla işgali ayıran,arzuyu demlendirip sevdaya eren bir kabul.

Sevda, Aysel Gürel dizimizin ikinci kitabı. Kadınlığınızı başka bir kulakladuymaya, kendinizi yeniden doğurmaya çağıracak sizi. Biz de bu esnada,Tekin Yayınevi olarak, dizinin diğer kitaplarını hazırlayacağız. Kim bilir birsonraki Aysel hangi güzelliğiyle, bir sonraki kitabımız hangi duygularlakarşılayacak siz sevgili okurlarımızı?

Kitabın Özelikleri

Stok Kodu
9789944613026
Boyut
13.50x21.00
Sayfa Sayısı
112
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2021-02
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Kategoriler
Gerçek Tıp plus Gerçek Tıbbın 10 Şifresi 88,00 TL    55,58 TL  
Kapat