Facebook Twitter Instagram Kargo Banner
15
Seni Çok Özledik - Nutuk Mustafa Kemal Atatürk

Seni Çok Özledik - Nutuk

Değerli öğrenciler, Atatürkçülük söylemi ve eylemiyle bir bütündür. O'nun söylemlerinin birkez daha hatırlanması ve laik Cumhuriyetimizin temel niteliğini ve ülkemizin bölünmez bütünlüğünü korumak ve kullamak hepimizin görevidir. ...

Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.

Değerli öğrenciler,

Atatürkçülük söylemi ve eylemiyle bir bütündür. O'nun söylemlerinin birkez daha hatırlanması ve laik Cumhuriyetimizin temel niteliğini ve ülkemizin bölünmez bütünlüğünü korumak ve kullamak hepimizin görevidir.

Bu kitap sizler için Türkiye Cumhuriyeti'nin neredenbaşlayıp nerelere geldiğini anlatan, hangi olumsuz şartlar ve engellerle karşılaşıldığını anlatan başyapıttır. Nutuk, bugünkü biçimiyle bütün olan metinlerden daha iyi anlayabilmeniz için önemli olaylar, kararlar sadeleştirilerek özet haline getirilmiştir. Günümüz Türkçesiye hazırlanmıştır. Nutuk'un tam metin olarak okunması gereken en önemli esreler arasında ilk sıralarda olduğunu siz gençlerimize hatırlatmak isterim. Geleceğimizin umutları ve teminatları olarak sizler bu Cumhuriyeti yaşatacak ve sahip çıkacak bireyler olarak vazifeden kaçınmayacağınıza yürekten eminim. Atatürk'ün çizmiş olduğu yoldan ilerlemeyi görev olarak kabul etmiş Türk Gençliği'ne armağan edilen Nutuk kitabı bir başucu eseri olarak kaynak ve referans ışığınız olacaktır.

Öğrenim hayatınızda başarılar dilerim.

Kitabın Özelikleri

Stok Kodu
9786055868826
Boyut
13.50x19.50
Sayfa Sayısı
200
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Gerçek Tıp plus Gerçek Tıbbın 10 Şifresi 84,07 TL    52,96 TL  
Kapat