Facebook Twitter Instagram Kargo Banner
24
Sanatta İşlenebilecek Suç Yoktur Kolektif

Sanatta İşlenebilecek Suç Yoktur

Kolektif  / 
Sanatta işlenebilecek suç yoktur kitabını, Nazlı Matsatçı'nın katıldığı bir vicdani red eyleminde oynadığı oyundan yargılanması dolayısıyla hazırladık. “Halkı Askerlikten Soğutmak“ suçlamasıyla yargılanan oyuncu Nazlı ...

Stokta var
Kargo Ücreti : 5,50 TL
Liste Fiyatı
: 20,00 TL
Kitapzen Fiyatı
: 15,20 TL
Kazancınız
: 4,80 TL
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.

Sanatta işlenebilecek suç yoktur kitabını, Nazlı Matsatçı'nın katıldığı bir vicdani red eyleminde oynadığı oyundan yargılanması dolayısıyla hazırladık. “Halkı Askerlikten Soğutmak“ suçlamasıyla yargılanan oyuncu Nazlı Masatçı 11 Aralık 2012'de karar duruşmasına çıkacak ve biz de bu kitabı o tarihte okurlarla buluşturmuş olacağız.

Bir çok yazar, aydın, müzisyen, tiyatrocu ve her çevreden gelen yazılardan derlediğimiz bu kitap, sanatın direnen yüzünü ve sanatçıların ürettikleri eserlerden kaynaklı yargılanmaması gerekliliğini anlatıyor.
Kitabın içinde yer alan yazarlarımızın gönderdikleri yazıların noktasına, virgülüne dokunmadan size aktarıyoruz. Umudumuz gelecek dönemlerde bu tip davaların olmamasıdır.

İzmir Yenikapı Tiyatro, mücadelesini bu alanda yasaklanan, engellenen tüm tiyatro sanatçıları gibi sürdürmeye devam edecektir.
Bu kitabı yasaklanan, engellenen tüm tiyatrolar adına yolumuza ışık tutan “Devrim İçin Hareket Tiyatrosu“ ve onun var olmasını sağlayan emekçilerine ithaf ediyoruz.

Kitabın Özelikleri

Stok Kodu
9786055252052
Boyut
13.50x19.00
Sayfa Sayısı
163
Basım Tarihi
2013-08
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Kapat