Facebook Twitter Instagram Kargo Banner
30
Salgın (Ciltli) Erin Bowman

Salgın (Ciltli)

Erin Bowman  / 
2019EdgarÖdülüAdayı,EnİyiGençYetişkinRomanAramızasızdı.Uzak bir gezegende çalışan bir sondaj ekibinden acil yardım çağrısı alan ufak bir mürettebat, standart bir araştırma ve kurtarma görevi için uzayın derinliklerine doğru yola ...

Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.

2019EdgarÖdülüAdayı,EnİyiGençYetişkinRoman

Aramızasızdı.

Uzak bir gezegende çalışan bir sondaj ekibinden acil yardım çağrısı alan ufak bir mürettebat, standart bir araştırma ve kurtarma görevi için uzayın derinliklerine doğru yola çıkmıştı.

Çoğumuzöldü.

Fakat gezegene vardıklarında terk edilmiş bir kazı alanı, etrafa saçılmış silahlar… ve sondaj ekibinin cesetleriyle karşılaştılar.

Burayabirdahaayakbasmayın.

Koca bir projeyi yerle bir eden şeyin ne olduğunu bulmaya çalışırken, bazı şeylerin ortaya çıkarılmaması gerektiğini fark edeceklerdi çünkü kimi felaketler, her an ortaya çıkmaya hazırdı.

“Sürükleyici, korkutucu ve heyecanlı bir şekilde ilerleyenSalgın, bilimkurgu ve korkunun mükemmel birleşimi. Gözlerimi sayfalardan ayıramadım.”

–Amie Kaufman,IlluminaeveAurora'nın Dönüşü'nünNew York Timesçoksatan yazarı

“Uzay boşluğunda yatan bilinmezliğin korkunçluğunu çok az kişi anlar ama Erin Bowman bu hissiSalgınromanında on ikiden vurmuş. Okurken ışıkları kapatmayın derim!”

–Beth Revis,Evrenin Ötesi'ninNew York Timesçoksatan yazarı

“Erin Bowman'ınSalgınromanında bilimkurgudan beklediğim her şey var: Zorlu bir kurtarma görevine yollanan zeki bir mürettebat, durdurulamaz bir düşmanla karşı karşıya kalıyor. Bu çok katmanlı ve gerilim dolu maceraya bayıldım ve bu dünyaya geri dönmek için sabırsızlanıyorum.”

–Veronica Rossi, Sonsuz Gökyüzünün Altında serisininNew York Timesçoksatan yazarı

Kitabın Özelikleri

Stok Kodu
9786051736846
Boyut
13.50x21.00
Sayfa Sayısı
360
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2020-01
Çeviren
Sefa Emre İlikli
Kapak Türü
Ciltli
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Kategoriler
Gerçek Tıp plus Gerçek Tıbbın 10 Şifresi 84,07 TL    52,96 TL  
Kapat