Facebook Twitter Instagram Kargo Banner
25
Sahi Nedir Faşizm? Kalle Johansson

Sahi Nedir Faşizm?

Dünyada, belgesel niteliğindeki grafik romanlarıyla kendinden söz ettiren çizer Kalle Johansson'un yeni kitabı Sahi Nedir Faşizm? artık Türkçede! Ginko Çocuk'un Düşün ve Bilim Kitaplığı'nda yerini alan çizgi roman, faşizm ...

Stokta var
Kargo Ücreti : 5,50 TL
Liste Fiyatı
: 22,00 TL
Kitapzen Fiyatı
: 16,50 TL
Kazancınız
: 5,50 TL
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.

Dünyada, belgesel niteliğindeki grafik romanlarıyla kendinden söz ettiren çizer Kalle Johansson'un yeni kitabı Sahi Nedir Faşizm? artık Türkçede!

Ginko Çocuk'un Düşün ve Bilim Kitaplığı'nda yerini alan çizgi roman, faşizm araştırmalarıyla tanınan tarihçi Lena Berggren ile yapılan röportajlara dayanıyor. Faşizmin kavramsal anlamını, tarihsel gelişimini ve yol açtığı korkunç sonuçları işleyen eser, faşist düşünce ve akımların genç kuşakları dünden bugüne nasıl etkilediği üzerinde de duruyor.

Berrak anlatımı ve çarpıcı çizimleriyle özellikle gençlere ulaşmayı hedefleyen grafik roman, günümüz dünyasında ne yazık ki tekrar güncellik kazanan bu çetrefilli konuyu birçok yönden aydınlatıp herkesçe anlaşılır kılıyor.

İsveç, Almanya ve Avusturya'da okullarda okutulan bu önemli eserin ülkemizde de geniş bir okur kitlesiyle buluşması dileğiyle.

Kitabın Özelikleri

Stok Kodu
9786058067837
Boyut
21.00x22.00
Sayfa Sayısı
64
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2019-07
Çeviren
Murat Özsoy
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
Kuşe
Dili
Türkçe
Kategoriler
Gerçek Tıp plus Gerçek Tıbbın 10 Şifresi 84,07 TL    52,96 TL  
Kapat