Facebook Twitter Instagram Kargo Banner
37
Romeo ve Juliet William Shakespeare

Romeo ve Juliet

Yasak aşkın en ünlü trajedisi...İtalya. Verona'da kan davalı iki aile Montague ve Capuletlerin birbirlerine aşık olan çocukları Romeo ve Juliet'i büyük bir trajedi beklemektedir.Kızları Juliet'i iki yıl sonra evlendirmek üzere Parisle ...

Tedarik Süresi 4 gün
Kargo Ücreti : 7,90 TL
Liste Fiyatı
: 17,50 TL
Kitapzen Fiyatı
: 11,03 TL
Kazancınız
: 6,47 TL
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.

Yasak aşkın en ünlü trajedisi...

İtalya. Verona'da kan davalı iki aile Montague ve Capuletlerin birbirlerine aşık olan çocukları Romeo ve Juliet'i büyük bir trajedi beklemektedir.

Kızları Juliet'i iki yıl sonra evlendirmek üzere Parisle tanıştıran Capulet ailesinin bu tanınma için düzenledikleri baloya davetsiz giren Romeo, Juliet'e ilk görüşte aşık olur. Juliet de aynı hislerini paylaşınca aşıklar herkesten habersizce evlenir. Fakat Juliet'in bir akrabasının ölümüne sebep olan Romeo, Verona'dan sürülür. Romeo şehre geri dönmeye çalışırken Juliet de çaresizce Romeo'ya kavuşma planları yapar.

Düşmanlık ve ölüm dolu bu atmosferde birbirlerini ilk gördükleri andan birlikte öldükleri ana kadar acı çeken genç aşıkları anlatan Romeo ve Juliet, Shakespeare'in en sevilen ve ünlü oyunlarından biri.

Kitabın Özelikleri

Stok Kodu
9786054985418
Boyut
13.50x21.00
Sayfa Sayısı
192
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2018-04
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Gerçek Tıp plus Gerçek Tıbbın 10 Şifresi 88,00 TL    55,58 TL  
Kapat