Facebook Twitter Instagram Kargo Banner
4
Organizasyonel Davranış Kolektif

Organizasyonel Davranış

Kolektif  / 
İşletmelerin başarılı ve etkin olmasında sadece üretim süreçleri ve teknoloji yeterli olmayıp çalışanların iş yerindeki davranışları ve eylemleri de bir o kadar önem taşımaktadır. Öte yandan global rekabet ortamında başarılı ...

Stokta var
Kargo Ücreti : 4,49 TL
Liste Fiyatı
: 60,00 TL
Kitapzen Fiyatı
: 57,60 TL
Kazancınız
: 2,40 TL
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.

İşletmelerin başarılı ve etkin olmasında sadece üretim süreçleri ve teknoloji yeterli olmayıp çalışanların iş yerindeki davranışları ve eylemleri de bir o kadar önem taşımaktadır. Öte yandan global rekabet ortamında başarılı olmanın şartlarından birisi de çalışanları ve davranışlarını anlamak, işletme hedefleri doğrultusunda yönlendirmektir. Dolayısıyla yöneticilerin; çalışanların davranışları ve disiplinlerarası bir bilim olan organizasyonel davranış hakkında asgari düzeyde bilgiye ve tecrübeye sahip olmaları bu açıdan önemlidir. Organizasyonların hedeflerine ulaşmasında insan davranışı ayrı bir önem arzetmetmektedir.

Organizasyonlarda görev yapan insanların gerek bireysel gerekse bir araya gelerek oluşturdukları gruplar organizasyonlarda insan davranışının temel inceleme alanlarını oluşturmaktadır. Bilim adamları organizasyonel davranış disiplininin alt konularıyla ilgili araştırmalar yapmakta elde edilen bilgiler sonucunda çalışma ortamında insan ve gruplardan oluşan sorunları çözmek için kullanmaktadırlar.

Kitabın Özelikleri

Stok Kodu
9786057691019
Boyut
16.00x24.00
Sayfa Sayısı
652
Basım Yeri
Ankara
Basım Tarihi
2019-07
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Gerçek Tıp plus Gerçek Tıbbın 10 Şifresi 84,07 TL    53,19 TL  
Kapat