Facebook Twitter Instagram Kargo Banner
15
Okul Öncesi İçin Kur'an-ı Kerim (1. Cüz) Murat Bozdoğan

Okul Öncesi İçin Kur'an-ı Kerim (1. Cüz)

Okul öncesi dönem, kişilik altyapısının ve davranış kalıplarının önemli ölçüde şekillendiği bir zaman dilimidir. Bu yüzden çocuklara uygulanacak eğitimin, bilgilendirmekten ziyade karakter oluşturmaya ve davranış kazandırmaya ...

Stokta var
Kargo Ücreti : 7,90 TL
Liste Fiyatı
: 16,50 TL
Kitapzen Fiyatı
: 14,03 TL
Kazancınız
: 2,47 TL
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.

Okul öncesi dönem, kişilik altyapısının ve davranış kalıplarının önemli ölçüde şekillendiği bir zaman dilimidir. Bu yüzden çocuklara uygulanacak eğitimin, bilgilendirmekten ziyade karakter oluşturmaya ve davranış kazandırmaya yönelik olması gerekmektedir. Bu dönemde çocuklara ahlaki ve dini eğitim verilmesi, Kur'ân-ı Kerîm okutulması, hem manevi dünyalarına katkıda bulunmakta, hem de zihinsel gelişimlerini desteklemektedir. Yine bu dönemde Kur'ân-ı Kerîm okumayı öğrenen çocukların, okul döneminde okuma-yazma öğrenme süreci önemli ölçüde kısalmakta, farklı dersleri anlamaları ve öğrenmeleri kolaylaşmaktadır.

Okul Öncesi İçin Kur'ân-ı Kerîm 1. Cüz kitabı, okul öncesi dönemde Kur'ân-ı Kerîm okumaya başlayan çocukların zihinsel yeterlilikleri ve anlama kapasiteleri dikkate alınarak hazırlanmıştır. Çocukların kolay okumalarını sağlamak amacıyla üstün, esre ve ötreli harfler, med harfleri, cezm, şedde ve tenvinli harfler renklendirilerek birbirinden ayrılmış, okunmayan harfler griye boyanmış, kitap daha büyük ve okunaklı yazı stili kullanılarak düzenlenmiştir. Her sayfanın altında bulunan ve okuma başarısını gösteren yıldızlar boyanarak çocuğun motive olması sağlanabilir. Kitabın sonunda çocuklar için başarı belgesi bulunmaktadır.

Kitabın Özelikleri

Stok Kodu
9786056755989
Boyut
19.50x27.00
Sayfa Sayısı
42
Basım Tarihi
2020-08
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Arapça
Gerçek Tıp plus Gerçek Tıbbın 10 Şifresi 88,00 TL    55,58 TL  
Kapat