Facebook Twitter Instagram Kargo Banner
24
Nutuk Kurtuluş ve Kuruluşun Temel Kitabı Mustafa Kemal Atatürk

Nutuk Kurtuluş ve Kuruluşun Temel Kitabı

EY BÜYÜK ATA!Varlığımızın en kutsal temeli olan, Türk bağımsızlık ve Cumhuriyetinin sonsuz bekçisiyiz. Bu karar sarsılmaz irademizin değişmez ifadesidir.Gelecekte, hiçbir güç bizi yolumuzdan döndüremeyecektir.Bizler, bütün ...

Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.

EY BÜYÜK ATA!

Varlığımızın en kutsal temeli olan, Türk bağımsızlık ve Cumhuriyetinin sonsuz bekçisiyiz. Bu karar sarsılmaz irademizin değişmez ifadesidir.
Gelecekte, hiçbir güç bizi yolumuzdan döndüremeyecektir.
Bizler, bütün hızımızı senden, milli tarihimizden ve ruhumuzdaki sönmez iman ateşinden alıyoruz. Senin kurduğun güçlü temeller üzerine attığımız her adım sağlam, yaptığımız her atılım bilinçlidir.
En kıymetli emanetin olan Türk bağımsızlık ve Cumhuriyeti, varlığımızın esası olarak eğilmez başların, bükülmez kolların, yenilmez Türk evlatlarının elinde sonsuza kadar yaşayacak ve nesillerden devredilecektir.

Bu kutsal emanete yönelen iç ve dış bütün saldırılar, iman dolu göğsümüze çarpacak ve parçalanacaktır.
Bağımsızlık ve Cumhuriyetimize göz dikecek düşmanlar en modern silahlarla donanmış olarak, en güçlü ordularla üzerimize saldırsalar da, milli bilincimizin en yenilmez gücünün en küçük bir parçasını bile sarsamayacaklardır.
Çünkü, bağımsızlık ve Cumhuriyetimize göz dikenler, karşılarında binlerce yıllık şerefli Türk tarihinin yılmaz evlatlarını, Cumhuriyet devrimlerinin feyizli ve imanlı gençliğini bulacaklardır.

EY TÜRK GENÇLİĞİ!
Bağımsızlık ve Cumhuriyetimizi korumak zorunluluğu doğunca, içinde bulunacağımız durum ve koşullar ne olursa olsun, kudret ve cesaretimizi damarlarımızdaki asil kandan alarak; bütün engelleri aşıp, her güçlüğü yenmek azmindeyiz.
(Arka Kapak)

Kitabın Özelikleri

Stok Kodu
9789756774090
Boyut
13.50x21.00
Sayfa Sayısı
832
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Gerçek Tıp plus Gerçek Tıbbın 10 Şifresi 84,07 TL    52,96 TL  
Kapat