Facebook Twitter Instagram Kargo Banner
25
Larus Kaan Mumcuoğlu

LarusBir Politik Fütürist BilimKurgu Kitabı

Başkan ve ekibi; ana karakter jack'ın arkadaşı tony'i, bali'den onu alıp abd'ye getirmek üzere görevlendirmesi ile soluksuz bir serüven başlar. Eski acil operasyon harekât birimi (a.o.h.b); zamanında önemli işler başarmış jack, tony, ...

Stokta var
Kargo Ücreti : 6,90 TL
Liste Fiyatı
: 25,00 TL
Kitapzen Fiyatı
: 18,75 TL
Kazancınız
: 6,25 TL
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.

Başkan ve ekibi; ana karakter jack'ın arkadaşı tony'i, bali'den onu alıp abd'ye getirmek üzere görevlendirmesi ile soluksuz bir serüven başlar. Eski acil operasyon harekât birimi (a.o.h.b); zamanında önemli işler başarmış jack, tony, roger, gemıma, nila, kalin ve vasyl'den oluşan, güçlü bağlarla birbirine kenetlenen bir “gizli operasyon” biriminin merkezi olur.

U.t ve abd arasındaki ilişki ile geri planda uluslararası toplumu yöneten 427 aile ve onların yüzyıllardır süregelen enerji, güç, iktidar savaşları ele alınırken, ana karakter ve etrafındakiler, bir sürprizle karşılaşırlar; yeni bir uygarlık.

Eserin ilerleyen sayfalarında “manisa urla ay üssü enstitüsü” ve “pragma” isimli tesislerde, alternatif enerji için uzay boşluğunda “yıldızcık” oluşturulması ve manisa'daki enerji toplama birimi'ne aktarılması hedeflenerek abd, çin ve türkiye'nin bir arada yeni bir çağ, yeni bir uygarlık kurma hayalleri, jack ve arkadaşlarını, “toprak ananın onurlandırılması” için amansız bir göreve sürükler.

Hızlı, aksiyonlu, düşündürücü ve etkili şekilde işlenen hikâyenin içinde, evrenle ilgili manifestolardan, einstein'a pek çok insanı görmek olası bir durum.

Eğitirken düşündüren bu kitap, kesinlikle sürükleyici bir olay kurgusuna sahip; okurken sizi olayın içine çeken ve hayallerinin içine alan eserde, kendinizi başkahraman olarak görebilirsiniz.

Kitabın Özelikleri

Stok Kodu
9786052173466
Boyut
13.50x19.50
Sayfa Sayısı
136
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2020-02
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Kategoriler
Gerçek Tıp plus Gerçek Tıbbın 10 Şifresi 84,07 TL    52,96 TL  
Kapat