Facebook Twitter Instagram Kargo Banner
20
Eğlenerek Matematik: Oyna, Tanımla, Ölç, Hesapla Kristin Dahl

Eğlenerek Matematik: Oyna, Tanımla, Ölç, Hesapla

Kristin Dahl  / 
Eğlenerek matematik meraklı çocuklar için ilham verici ve eğlenceli bir oyun kitabı. Bu kitapta ölçmek ve tartmak, oyuncakları farklı şekillerde gruplamak, ayakkabıları eşleştirmek, oyuncak bebeği farklı renk kombinasyonlarında ...

Tedarik Süresi 9 gün
Kargo Ücreti : 5,50 TL
Liste Fiyatı
: 35,00 TL
Kitapzen Fiyatı
: 28,00 TL
Kazancınız
: 7,00 TL
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.

Eğlenerek matematik meraklı çocuklar için ilham verici ve eğlenceli bir oyun kitabı. Bu kitapta ölçmek ve tartmak, oyuncakları farklı şekillerde gruplamak, ayakkabıları eşleştirmek, oyuncak bebeği farklı renk kombinasyonlarında giydirmek, evde ve dışarıda farklı şekiller aramak, güzel daireler çizmek, bir haftada ne kadar tuvalet kâğıdı kullanıldığını araştırmak gibi birçok konuda oyun bulacaksınız.

Oyunlar doğrudan matematik düşüncesini çağrıştırmayabilir ama zaten hedefimiz de bu. Matematik her şeyden önce bir düşünme ve örüntüyü keşfetme şeklidir. Bu kitapta çocuklar eğlenerek matematiksel düşünme süreçlerini geliştirir; başka bir şeyle uğraşırken hesap yapmayı öğrenirler.

Çocukların matematikten zevk almalarını sağlayan Eğlenerek matematik, Kristin Dahl ve Mati Lepp'in çoksatan Matematik oynayalım mı? kitabının devamıdır.

Kitabın Özelikleri

Stok Kodu
9786052996386
Boyut
19.00x24.00
Sayfa Sayısı
48
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2019-09
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Türkçe
Kapat