Facebook Twitter Instagram Kargo Banner
Oluşum Sıralama Kartları 3-6 Yaş Kolektif

Oluşum Sıralama Kartları 3-6 Yaş

Kolektif  / 
Edukıds ile çocuklar eğlenirken öğreniyor!Kutunun içerisinde 6 farklı oluşum evresi (kelebek - kurbağa - tavuk - ağaç - bal - süt) ve her gruba ait 4 kart (toplam 24 kart) bulunmaktadır. Çocuklar Oluşum Sıralama Kartlarında bulunan ...

Stokta var
Kargo Ücreti : 18,00 TL
Kitapzen Fiyatı
: 27,69 TL
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.

Edukıds ile çocuklar eğlenirken öğreniyor!

Kutunun içerisinde 6 farklı oluşum evresi (kelebek - kurbağa - tavuk - ağaç - bal - süt) ve her gruba ait 4 kart (toplam 24 kart) bulunmaktadır. Çocuklar Oluşum Sıralama Kartlarında bulunan canlıların ve besinlerin gelişim evrelerini keşfederken birçok yeni kavramla da tanışmış olacak. Bu oyunda çocuğun parça bütün ilişkisi kurma becerisi ve kelime dağarcığı gelişirken aynı zamanda ince motor gelişimi de desteklenecektir.

Aklınızda bulunsun! çocuklar için en etkili ve eğlenceli öğrenme yolu 'oyun' dur.

Sevgili Ebeveynler,
Edukids Oluşum Sıralama Kartları 3-6 yaş arası miniklerin, çevresinde olup bitenlere karşı sürekli artan ilgi ve meraklarına yönelik tasarlandı. Bu kartları tasarlarken çocukların çevre algısının gelişmesini ve varlıkların oluşum evrelerine karşı öğrenme isteği oluşturabilmeyi amaçladık. Bu oyunla birlikte eğlenceli vakit geçirmesinin yanı sıra çocuğunuzun görsel hafızası güçlenerek zihinsel açıdan gelişimi de desteklenecektir.
Çocuğunuzla birlikte keyifli oyunlar dileriz.
Okul Öncesi Öğretmeni
Seycan Atar
Sayfa Sayısı: 24

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Edukids

Kitabın Özelikleri

Stok Kodu
8699958490005
Basım Tarihi
2012
Kapak Türü
İnce Kapak
Dili
Türkçe
Gerçek Tıp plus Gerçek Tıbbın 10 Şifresi 220,00 TL    146,30 TL  
Kapat