Facebook Twitter Instagram Kargo Banner
23
Köşe Bucak Dünya Dergisi Sayı: 50 Temmuz - Ağustos 2020 Kolektif

Köşe Bucak Dünya Dergisi Sayı: 50 Temmuz - Ağustos 2020

Kolektif  / 
Bi Dolu DünyaOkudukça gezen gezdikçe okuyanların dergisi Köşe Bucak Dünya nın 50. Sayısı, her zaman ki gibi dünya'nın her köşesinden dosyalarıyla dop dolu.Zor bir coğrafya Afganistan gittik ve sizler için yazdık. Belkide ilk kez bizden ...

Stokta var
Kargo Ücreti : 6,90 TL
Liste Fiyatı
: 20,00 TL
Kitapzen Fiyatı
: 15,40 TL
Kazancınız
: 4,60 TL
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.

Bi Dolu Dünya

Okudukça gezen gezdikçe okuyanların dergisi Köşe Bucak Dünya nın 50. Sayısı, her zaman ki gibi dünya'nın her köşesinden dosyalarıyla dop dolu.

Zor bir coğrafya Afganistan gittik ve sizler için yazdık. Belkide ilk kez bizden duyacaksınız, Murmansk,rusyanın en batısında ki Şehir,Kibrit koleksiyoncusu,Bir gezginin koleksiyonu,Celil Boğazı,Zamanın getirdikleri,Kırkyama,Ulucanlar ve dahası 50. sayımızda

Köşe Bucak Dünya Dergisi

Seyahat ve Kültür-Sanat

Dünyayı sizler için köşe bucak geziyoruz. Başka bir coğrafyada uyanmanın büyüsüyle, dünya' yı köşe bucak gezerken yaşadıklarımızı sizlerle paylaşma isteğinden doğan dergimiz için,aynı ruhu taşıyan gezginlere de haber salındı “Mavi gezegenimizde gördüklerinizi bizimle paylaşın” denildi. Çağrımız karşılık buldu, gezginler çıkınlarında biriktirdiklerini bizimle paylaştı. Böylece dergimiz Seyyahların seyir defteri oldu.

2010 yılında ilk sayısı yayımlanan dergimiz iki ayda bir okuyucusuyla buluşuyor. Dergimiz içeriği ağırlıklı olarak, gezi ve kültür-sanat olsa da dünya mutfağından lezzetler, müzeler, ilginç koleksiyonlar (Topaç,Terzi yüksüğü gibi) dosyalara da yer veriyor.Röportajlar da vazgeçilmezlerimiz arasında. Köşe Bucak Dünya Dergisi, dünyaca ünlü Grammy ödüllü müzisyen Zakir Hüseyin ve yine dünyaca tanınmış yazar Alberto Manguel ile söyleşiler yaptı. Bunun gibi alanında tanınmış fotoğrafçı, gezgin, yazar ve sanatçılarla söyleşiler yapmaya devam ediyoruz.

Dergimiz Türkiye Gezginler Kulübü Derneği tarafından 2013 yılında “yılın en iyi gezi dergisi” ödülünü aldı. Dergimizin Yayın danışmanlığını Prof.Dr Orhan Kural, Editörlüğünü ise Ali Sami Palaz,Derginin daimi yazarları arasında, Benian Çulhaoğlu,Bülent İnanç, Salih Doğan,Yusuf Sülükçü bulunuyor.

Kitabın Özelikleri

Stok Kodu
3990000051102
Boyut
21.00x30.00
Sayfa Sayısı
80
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2020-08
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Kategoriler
Gerçek Tıp plus Gerçek Tıbbın 10 Şifresi 84,07 TL    52,96 TL  
Kapat