Facebook Twitter Instagram Kargo Banner
26
Karantina (Ciltli) Beyza Alkoç

Karantina (Ciltli)Mahşerin Dört Atlısının Hikayesi

Beyza Alkoç  / 
Yıldızları görebilmek için duvarları arasında yaşadığımız evimizden vazgeçtik. "Sadece bedenlerimizi değil, ruhlarımızı da karantinaya aldılar. Ne bu karantinadan çıkabiliyoruz, ne de birbirimizden ayrılabiliyoruz. Bundan sonraki tek ...

Stokta var
Kargo Ücreti : 5,50 TL
Liste Fiyatı
: 39,00 TL
Kitapzen Fiyatı
: 28,86 TL
Kazancınız
: 10,14 TL
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.

Yıldızları görebilmek için duvarları arasında yaşadığımız evimizden vazgeçtik.

"Sadece bedenlerimizi değil, ruhlarımızı da karantinaya aldılar. Ne bu karantinadan çıkabiliyoruz, ne de birbirimizden ayrılabiliyoruz. Bundan sonraki tek savaşımız bu karantinadan kurtulmak. Kurtulduğumuzda da birlikte olacağız, ama özgür…Savaş bitti, ve biz sağ kaldık.Savaş bitti, ve biz hala ayaktayız."

Zeynep, yeni okuluna başladığı ilk gün kendini bir felaketin ortasında bulmuştu. Salgın bir hastalık nedeniyle okulu karantinaya alınmış, akşamında ise kendini okulun karanlık koridorlarında bir kız öğrencinin cesedinin başında bulmuştu. Üstelik yalnız değildi, onlar da yanındaydı; mahşerin diğer üç atlısı.

Bu, yalnızca bedenleri değil ruhları da karantinaya alınmış dört kişinin hikâyesi. Bu, onların özgürlüklerine ulaşmak için yaşadıkları esaretin hikâyesi. Bu, birbirlerinin her şeyi haline gelen, gökyüzündeki son yıldız yanıp kül oluncaya kadar birlikte olacaklarına söz veren dört arkadaşın hikâyesi. Bu, mahşerin dört atlısının hikayesi.

Şimdi, bizimle misiniz?

Kitabın Özelikleri

Stok Kodu
9786059144728
Boyut
13.50x21.00
Sayfa Sayısı
448
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2018-12
Kapak Türü
Ciltli
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Kategoriler
Kapat