Facebook Twitter Instagram Kargo Banner
26
Kadın Beyninin Gizemini Çözmek Sarah Mckay

Kadın Beyninin Gizemini ÇözmekBir Nörobilimci; Sağlığı, hormonları ve Mutluluğu İnceliyor

Sarah Mckay  / 
Hayatın kilit evrelerinde beyninizin nasıl çalıştığını anlamak, sağlığınızı korumak için çok önemli. Dr. Sarah McKay, kadınların beyniyle ilgili bilinmeye değer her şeyi, bu çığır açan kitapta paylaşıyor. Bu kitap, erkek ve ...

Tedarik Süresi 4 gün
Kargo Ücreti : 5,50 TL
Liste Fiyatı
: 37,00 TL
Kitapzen Fiyatı
: 27,38 TL
Kazancınız
: 9,62 TL
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.

Hayatın kilit evrelerinde beyninizin nasıl çalıştığını anlamak, sağlığınızı korumak için çok önemli. Dr. Sarah McKay, kadınların beyniyle ilgili bilinmeye değer her şeyi, bu çığır açan kitapta paylaşıyor.

Bu kitap, erkek ve kadın beyni arasındaki farkları değil, bir kadının tüm hayatını nasıl doyumlu ve sağlıklı yaşayacağına dair bilimsel altyapıyı sunmakla ilgileniyor. Özellikle beyin ve hormonlar düzeyinde neler olup bittiğinden bahsediyor.

Kadın Beyni'nde Dr. McKay, bebeklik, çocukluk, gençlik döneminde ve devam eden yıllarda beynin gelişimiyle ilgili bilgiler verip; gebelik, annelik ve ruhsal sağlıktan söz ediyor.

Kitap, laboratuvar araştırmalarından elde edilen bulgular, beyin gelişimi, beyin sağlığı ile yaşlanma alanlarında çalışan başka araştırmacılarla yapılan görüşmeler, hikâyeler ve vaka araştırmaları üzerinden aktarılıyor.

Kitabın Özelikleri

Stok Kodu
9786057628473
Boyut
13.50x21.00
Sayfa Sayısı
320
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2019-11
Çeviren
Şeyma Tahan
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Kategoriler
Kapat