Facebook Twitter Instagram Kargo Banner
24
El Bebek Gül Bebek Jeanne Willis

El Bebek Gül Bebek

Minik Metin, dünyanın en küçük faresiymiş. Annesi onu el bebek gül bebek büyütür, hep başına bir şey gelmesinden korkarmış. En sonunda, Metin'i çepeçevre pamuğa sarıp evin dışında oynamasına izin verdiğinde, Metin'in başına ...

Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Minik Metin, dünyanın en küçük faresiymiş. Annesi onu el bebek gül bebek büyütür, hep başına bir şey gelmesinden korkarmış. En sonunda, Metin'i çepeçevre pamuğa sarıp evin dışında oynamasına izin verdiğinde, Metin'in başına binbir türlü şey gelmiş! Ama acaba Metin, o günden sonra dünyanın en küçük faresi olarak mı kalmış?

Büyümek ve çocuğunuzun büyümesine izin vermekle ilgili, duygu ve mizah dolu bir kitap İngiltere'nin en önemli çocuk kitabı çizerlerinden, birçok uluslararası ödüle sahip Rony Ross, ülkemizde en çok Felaket Henry dizisinin illüstrasyonlarıyla tanınıyor. Ancak Tony Ross daha çok okul öncesi çocuklara yönelik çalışmalar yapıyor. Yirmi yıldır işbirliği yaptığı yazar Jeanne Willis ile birlikte, hem küçükleri hem de büyükleri güldüren ve düşündüren, kimi zaman da duygulandıran yapıtlar veriyorlar.
(Tanıtım Bülteninden)

Kitabın Özelikleri

Stok Kodu
3990000030932
Boyut
24.00x28.00
Sayfa Sayısı
32
Basım Tarihi
2008-09
Çeviren
Aslı Motchane
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
Kuşe
Dili
Türkçe
Gerçek Tıp plus Gerçek Tıbbın 10 Şifresi 84,07 TL    53,19 TL  
Kapat