Facebook Twitter Instagram Kargo Banner
25
İstenmeyenler Lisa McMann

İstenmeyenler

Lisa McMann  / 
Açlık oyunları ve harry potter hayranları bu kitaba bayılacak!“Elveda, diye fısıldadı Aaron. Alex güçlükle yutkundu; idareciler onu zincirlerinden çekiştirirken bir saniye daha kardeşinin gözlerine baktı ve sonra göz temasını kesip ...

Stokta var
Kargo Ücreti : 7,90 TL
Liste Fiyatı
: 19,44 TL
Kitapzen Fiyatı
: 14,58 TL
Kazancınız
: 4,86 TL
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.

Açlık oyunları ve harry potter hayranları bu kitaba bayılacak!

“Elveda, diye fısıldadı Aaron. Alex güçlükle yutkundu; idareciler onu zincirlerinden çekiştirirken bir saniye daha kardeşinin gözlerine baktı ve sonra göz temasını kesip idarecilerle birlikte, kendisini ölüme götürmek için bekleyen otobüse yöneldi.”

Quill'de her sene gerçekleşen sıradan bir tasfiye günü… On üç yaşına basanların İstenen, Gerekli ve İstenmeyen olarak ayrıldığı ve İstenmeyenler'in ölümlerine doğru yol aldıkları bir gün… Birbirlerine tıpatıp benzeyen ikiz kardeşlerden Aaron, İstenenler arasında yer alırken Alex bir İstenmeyen olarak Ölüm Çiftliği'ne gitmek zorundadır. Ancak Ölüm Çiftliği yerine, kendisini Artimé adında, adeta bir sanat merkezi olan sihirli bir yerde bulur. Alex, diğer İstenmeyenler gibi yeteneklerini geliştirmeye çalışırken Artimé'nin varlığını sürdürmesi için de savaşmalıdır. İstenmeyenler'in peşine takılıp bu büyülü mücadelede yerinizi almaya hazır mısınız?

Kitabın Özelikleri

Stok Kodu
9786050949971
Boyut
13.50x19.50
Sayfa Sayısı
296
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2018-02
Çeviren
Ege Sağın
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Kategoriler
Gerçek Tıp plus Gerçek Tıbbın 10 Şifresi 88,00 TL    55,58 TL  
Kapat