Facebook Twitter Instagram Kargo Banner
15
İnsan Neyle Yaşar? Lev Nikolayeviç Tolstoy

İnsan Neyle Yaşar?

İnsan Neyle Yaşar, ünlü düşünür ve yazar Tolstoy'un okuyucunun manevi dünyasına hitap eden hikeyelerinden oluşan en önemli eserlerinden biridir. Kitaba ismini veren hikeyede, fakir bir ayakkabı ustası olan Simon tarafından kurtarılan ...

Tedarik Süresi 4 gün
Kargo Ücreti : 7,90 TL
Liste Fiyatı
: 18,00 TL
Kitapzen Fiyatı
: 15,30 TL
Kazancınız
: 2,70 TL
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.

İnsan Neyle Yaşar, ünlü düşünür ve yazar Tolstoy'un okuyucunun manevi dünyasına hitap eden hikeyelerinden oluşan en önemli eserlerinden biridir. Kitaba ismini veren hikeyede, fakir bir ayakkabı ustası olan Simon tarafından kurtarılan Michael, şu temel sorulann cevabını bulmaya çalışır: İnsana yön veren şey nedir, insana ne verilmemiştir, insan neyle yaşar?

Her biri sizi ayrı diyorlar° götürecek, aklınızı, ruhunuzu ve kalbinizi besleyecek, kimi zaman sizi vicdanınala baş başa bırakacak, kimi zaman içinizdeki kilitlenmiş kapıları açıp karşınızdaki komşunuzun kapısını çalmanıza vesile olacak. zihnimizin uzonomadığı kuytu köşelere sokulmak için ruhumuzu ve kalbimizi el feneri yapacağımız, bize değerlerimizi yeniden hatırlatarak ve kozandırdıklan ömür boyu unutulmayacak bir şaheser.

Kitabın Özelikleri

Stok Kodu
9786254448188
Boyut
13.50x19.50
Sayfa Sayısı
86
Basım Tarihi
2020-08
Çeviren
Kahraman Türel Uluocak
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Kategoriler
Gerçek Tıp plus Gerçek Tıbbın 10 Şifresi 88,00 TL    55,58 TL  
Kapat