Facebook Twitter Instagram Google Plus Kargo Banner
20
Hoşçakal Anne Fatma Çetin Kabadayı

Hoşçakal Anne

"Biletler lütfen." Duygu, çantasını açtı, cüzdanından biletini çıkarıp uzattı. Otobüs hareket edeli on beş dakika olmuş, neredeyse Ankara'yı çıkmıştı. Gidiyordu. Bir daha asla dönmeyecekti. Köydeki teyzesine gidip bir süre orada ...

Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
"Biletler lütfen."
Duygu, çantasını açtı, cüzdanından biletini çıkarıp uzattı. Otobüs hareket edeli on beş dakika olmuş, neredeyse Ankara'yı çıkmıştı.
Gidiyordu.
Bir daha asla dönmeyecekti.
Köydeki teyzesine gidip bir süre orada kalacaktı. En son çare teyzesiydi çünkü. Otellerin bir kaçı yaşından dolayı onu almamış, almaya karar verenler ise kendisinin hoşuna gitmemişti. Bir iki adam çok soru sormuş, biri de Duygu'ya kendisini yemek ister gibi bakmıştı. Nasıl olsa parası çoktu. Bir kaç gün teyzesinde kalacak döndüğünde de bir çare bulacaktı.
Annesi ve babası Duygu'nun uyandığında çoktan gitmişlerdi. Onlar kendisini okul kapısı önünde beklerken Duygu önce kileri eski haline getirmiş, bütün günlükleri çantasına koymuş, odasından bir kaç giysi ve bir iki ayakkabı daha alarak evden ayrılmıştı. Yıllarca kendisine anne ve babalık yapan bu kişilere de kısa bir not yazıp aceleyle evi terk etmişti.
(Tanıtım Bülteninden)

Kitabın Özelikleri

Stok Kodu
9786055577858
Boyut
13.50x20.00
Sayfa Sayısı
236
Basım Tarihi
00
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Kapat