Facebook Twitter Instagram Kargo Banner
29
Evlilik Meselesi Jeffrey Eugenides

Evlilik Meselesi

“Yılın en iyi kitabı” seçkilerindeNew York Times, NPR, Seattle Times, Publisher's Weekly, The TimesPulitzer Ödüllü Middlesex'in yazarındanOn dokuzuncu yüzyılın büyük aşk hikâyeleri artık yalan mı oldu? Peki, yeni bir aşk hikâyesi ...

Stokta var
Kargo Ücreti : 7,90 TL
Liste Fiyatı
: 34,00 TL
Kitapzen Fiyatı
: 24,14 TL
Kazancınız
: 9,86 TL
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.

“Yılın en iyi kitabı” seçkilerinde

New York Times, NPR, Seattle Times, Publisher's Weekly, The Times

Pulitzer Ödüllü Middlesex'in yazarından

On dokuzuncu yüzyılın büyük aşk hikâyeleri artık yalan mı oldu? Peki, yeni bir aşk hikâyesi anlatmak mümkünmü, içinde modern zaman gerçekleri, değişen roller, evlilik öncesi anlaşmalar, boşanmalarolsun…

1980'lerdeyiz… İflah olmaz romantik ve edebiyat tutkunu Madeleine Hanna, üniversite bitirme tezi içinJane Austen ve George Eliot'ın eserleri üstündenVictoria dönemindeki evlilik kurgusunusorgulamakla meşgul. Tez konusu hayatını da ele geçirmiş durumda: Madeleine tutkulu, şiddetli ve ıstırap dolu bir aşk öyküsünün kahramanı. Üstelik aşkının diğer ucunda bir değil, iki erkek var: zeki, çekicibiyoloji öğrencisi Leonard ile içine kapanık,kuşkularla dolu teoloji öğrencisi Mitchell.

Üniversite bitse de üçgen ayakta kalacak; gençliğin bitişiyle birlikte yüzleşecekler, hayatın anlamı ve aşkın gerçek doğasını sorgulamaya birlikte sürüklenecekler.

Bakir İntiharlarveMiddlesex'le adını çağdaş edebiyatın büyük ustaları arasına yazdıran Jeffrey Eugenides,Evlilik Meselesi'nde bize genç ve idealist olmanın, fikirler ve kitaplarla yanıp tutuşmanıncoşkusunuhatırlatıyor.

Kitabın Özelikleri

Stok Kodu
9786051980423
Boyut
14.00x21.00
Sayfa Sayısı
448
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2018-05
Çeviren
Solmaz Kamuran
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Kategoriler
Gerçek Tıp plus Gerçek Tıbbın 10 Şifresi 84,07 TL    52,96 TL  
Kapat