Facebook Twitter Instagram Kargo Banner
24
Evlenilecek Kadın Margaret Atwood

Evlenilecek Kadın

“Belki kadınlarınüniversiteyegitmelerine izinverilmemeli;böylece sonradan, düşünen kafalarolarak hayatta nelerkaçırdıklarınıhissetmezler.”Margaret Atwood'un1969 tarihli ilk romanı,feminist hareketin güçlüetkisini de haber vereneşsiz ...

Stokta var
Kargo Ücreti : 6,90 TL
Liste Fiyatı
: 39,00 TL
Kitapzen Fiyatı
: 29,64 TL
Kazancınız
: 9,36 TL
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.

“Belki kadınlarınüniversiteyegitmelerine izinverilmemeli;böylece sonradan, düşünen kafalarolarak hayatta nelerkaçırdıklarınıhissetmezler.”

Margaret Atwood'un1969 tarihli ilk romanı,feminist hareketin güçlüetkisini de haber vereneşsiz bir manifesto.

Tüketici davranışlarını ölçen bir araştırma şirketinde çalışan Marian,geleceği parlak bir hukukçu olan Peter'den evlenme teklifi alınca hiç düşünmeden kabul eder. Zaten her genç kızın rüyası değil midir bu? Ama bir anda yoluna Duncan çıkar, İngiliz edebiyatı öğrencisi, kendisine veMarian'a bir gelecek vaat etmeyen, kayıtsız, kaygısız Duncan. Duncan ona kariyer planları dışında, tasarlanmamış, hesapsız bir dünyayı gösterir.Aşk mıdır bu?

Üstelik Marian birdenbire etyiyememeye, Peter'i, evliliği, aşkı,bedenini sorgulamaya başlamıştır. Artık evliliğe giderken kafasında kocaman bir soru vardır: Yoksa kendi bedeni de Peter için tüketilecek bir nesne midir?

Kitabın Özelikleri

Stok Kodu
9786050965582
Boyut
13.50x19.50
Sayfa Sayısı
376
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2019-08
Çeviren
Canan Sılay
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Kategoriler
Gerçek Tıp plus Gerçek Tıbbın 10 Şifresi 84,07 TL    52,96 TL  
Kapat