Facebook Twitter Instagram Kargo Banner
15
Et-Tibyan - Rahmet Pınarı (Ciltli) İmam Nevevi

Et-Tibyan - Rahmet Pınarı (Ciltli)

İmam Nevevi  / 
İmam Nevevî'nin [rahmetullahi aleyh] bu eseri, içeriği ve anlatım tarzıyla Kur'ân-ı Kerîm tilavetinin fazileti hususunda kaleme alınan eserler arasında öne çıkar. Konuların hızlı öğrenilip uygulanabilmesi için kısa ve anlaşılır ...

Stokta var
Kargo Ücreti : 7,90 TL
Liste Fiyatı
: 32,00 TL
Kitapzen Fiyatı
: 27,20 TL
Kazancınız
: 4,80 TL
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.

İmam Nevevî'nin [rahmetullahi aleyh] bu eseri, içeriği ve anlatım tarzıyla Kur'ân-ı Kerîm tilavetinin fazileti hususunda kaleme alınan eserler arasında öne çıkar. Konuların hızlı öğrenilip uygulanabilmesi için kısa ve anlaşılır şekilde anlatıldığı bu değerli kitapta Kur'ân-ı Kerîm tilaveti ile ilgili önemli kaideler, mühim edepler açıklanıyor.

“Kur'ân-ı Kerîm okumanın ve hafızlığın faziletleri, Kur'ân-ı Kerîm okuyan kimselere hürmet göstermek, Kur'ân-ı Kerîm'i öğrenenin ve öğretenin dikkat etmesi gereken edepler, belirli durum ve zamanlarda okunması sünnet olan âyet-i kerîmeler ve sûre-i celileler” eserde öne çıkan bazı başlıklar arasında.

13. yüzyılın büyük sûfî âlimlerinden İmam Nevevî rh.a. tarafından kaleme alınan, Kur'ân-ı Kerîm tilavetinin fazileti hususunda önemli bilgiler veren değerli bir çalışma.
Muhammed Danışman'ın tercüme ettiği başucu eser niteliğindeki “Tibyân/Rahmet Pınarı” isimli değerli kitap, Semerkand Yayınları tarafından istifadeye sunuldu.

Kitabın Özelikleri

Stok Kodu
9786051595726
Boyut
17.00x24.00
Sayfa Sayısı
188
Basım Tarihi
2021-03
Kapak Türü
Ciltli
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Gerçek Tıp plus Gerçek Tıbbın 10 Şifresi 88,00 TL    55,58 TL  
Kapat