Facebook Twitter Instagram Kargo Banner
30
Dön Evine Persephone - Tepetaklak Mitoloji (Ciltli) Kate McMullan

Dön Evine Persephone - Tepetaklak Mitoloji (Ciltli)

MİTOLOJİDE YALANLAR DA EFSANELER KADAR GÖRKEMLİDİR. “Antik Yunan tanrılarının doğumu, babalarının tahttan indirilişi veilkolimpiyatlar da dahil, olan biteni ‘asıl' yönleriyle anlatan Hades, sivri dili ve asi mizacıyla da yüzleri ...

Stokta var
Kargo Ücreti : 5,50 TL
Liste Fiyatı
: 22,50 TL
Kitapzen Fiyatı
: 15,75 TL
Kazancınız
: 6,75 TL
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.

MİTOLOJİDE YALANLAR DA EFSANELER KADAR GÖRKEMLİDİR.

“Antik Yunan tanrılarının doğumu, babalarının tahttan indirilişi veilkolimpiyatlar da dahil, olan biteni ‘asıl' yönleriyle anlatan Hades, sivri dili ve asi mizacıyla da yüzleri güldürüyor.”

- Booklist

“Herkes benim Persephone'yi kaçırdığıma inanıyor.Yok efendim o masum masum çiçek toplarken kandırmışım da bilmem neymiş… Eğer böyle bir şey yapabileceğimi düşünüyorsanız, hele ki benim güzeller güzeli kraliçeme, demek ki Zeus'un yalanlarına kanmışsınız. Bu palavrayı sırf bana çamur atıp kendini yüceltmek için uydurdu o!

Bir mitomanyaktan da bunu beklersiniz zaten!

Aslında Persephone sadece o aşırı korumacı annesi Demeter'den kaçmaya çalışıyordu. Yeraltı'na kendi isteğiyle, gizlice geldi. Ama bu, hikâyenin yalnızcaküçük bir kısmı.

Ben gerçeği nereden mi biliyorum? Eh, olayın büyük kısmında ben de rol oynadım. Ayrıca size gerçekte neler olduğunu söyleyeceğim konusunda bana, yani Yeraltı Kralı Hades'e daima güvenebilirsiniz.”

“Yunan tanrılarının Hades'in gözünden anlatılan öyküsü türlü şakalarla dolu. Mitlere duyulan ilgiyi artırmak isteyen öğretmenlerebüyük bir lütuf.”

- School Library Journal

Kitabın Özelikleri

Stok Kodu
9786051735979
Boyut
13.50x21.00
Sayfa Sayısı
128
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2019-07
Çeviren
Gülen Işık
Kapak Türü
Ciltli
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Kapat