Facebook Twitter Instagram Kargo Banner
Sırat-ı Müstakim'de İz Bırakanlar Doğan Taşçı

Sırat-ı Müstakim'de İz Bırakanlar

Sırat-ı müstakimde hareket eden herkes aynı şekilde yol almıyor. İnsanların bu yolda giderken şartları bir değildir. Kimi insanların yaratılışı, fıtratı, aile çevresi, kültürü imanı, ibadeti ve ahlâkı diğerlerinden daha iyi, ...

Stokta var
Kargo Ücreti : 18,00 TL
Kitapzen Fiyatı
: 83,30 TL
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.

Sırat-ı müstakimde hareket eden herkes aynı şekilde yol almıyor. İnsanların bu yolda giderken şartları bir değildir. Kimi insanların yaratılışı, fıtratı, aile çevresi, kültürü imanı, ibadeti ve ahlâkı diğerlerinden daha iyi, daha mükemmel iken, bazılarınınki ise daha zayıftır. Dolayısıyla sırat-ı müstakimde yol alanlar için de kendiliğinden, doğal bir yarış vardır. Bizler bu işin farkında olursak, o zaman en önde olabilmek için nelere dikkat etmemiz gerektiğini bilir ve öyle davranırız. İşte “Sırat-ı Müstakimde Yarışanlar “ kitabımda bu yarışı kazananların nasıl kazandıklarından bahsetmeye çalışacağım. Allah bizleri bu uğurda muvaffak olan bahtiyar kullarından eylesin! (Âmin)
Sırat-ı Müstakimde Yarışanlar kitabımda bu yolda yürürken Kur'an-ı Kerime ve Sünnete göre nelere dikkat etmemiz gerektiğini açıklamaya çalıştım.
Sırat-ı Müstakimde Rehberlerimiz kitabımda bize her yönüyle örnek olan ve Allah tarafından gönderilen Peygamberlerin, sırat-ı müstakimde hareket ederken bizlere mübarek hayatlarıyla Rehber oluşlarını anlatmaya çalıştım.
Sırat-ı Müstakimde İz Bırakanlar kitabımda ise, sahabelerin ve daha sonraki dönemlerde İslam'a hizmet eden mübarek zâtların sıratı müstakimde örnek olan hayatlarıyla geride bıraktıkları izleri ifade etmeye çalıştım. Böylece birbirini tamamlayan üç kitap Allah'ın tevfik ve inayetiyle hazırlanmış oldu.(Tanıtım Bülteninden)


Kitabın Özelikleri

Stok Kodu
9786256369245
Boyut
13,5 x 21
Sayfa Sayısı
160
Basım Tarihi
2023
Kapak Türü
İnce Kapak
Dili
Türkçe
Kategoriler
Gerçek Tıp plus Gerçek Tıbbın 10 Şifresi 220,00 TL    146,30 TL  
Kapat