Facebook Twitter Instagram Kargo Banner
27
Dede Korkut - Salur Kazan'ın Esir Olması %35 indirimli Serdar Demircan

Dede Korkut - Salur Kazan'ın Esir Olması

Dede Korkut destanlarının kahramanları, iyiliği ve doğruluğu öğütler. Güçsüzlerin, çaresizlerin, her zaman yanındadır. Hile-hurda bilmezler, tok sözlü, sözlerinin eridirler. Türk milletinin birlik ve beraberliğini, millî ...

Stokta var
Kargo Ücreti : 6,90 TL
Liste Fiyatı
: 6,94 TL
Kitapzen Fiyatı
: 5,07 TL
Kazancınız
: 1,87 TL
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.

Dede Korkut destanlarının kahramanları, iyiliği ve doğruluğu öğütler. Güçsüzlerin, çaresizlerin, her zaman yanındadır. Hile-hurda bilmezler, tok sözlü, sözlerinin eridirler. Türk milletinin birlik ve beraberliğini, millî dayanışmayı, el ele tutuşmayı telkin eder.

Yüzyıllar boyu, heyecanla okunan bu eserdeki destanlar, Doğu ve Orta Anadolu'da, çeşitli varyantları ile yaşamıştır. Anadolu'nun birçok bölgelerinde, halk arasında söylenen, kuşaktan kuşağa aktarılan hikâye ve destanlarda Dede Korkut'un izleri ve büyük etkileri vardır.

Millî Destanımızın ana kaynağı olan Dede Korkut Kitabı'nın bugün de çizgi roman olarak çıkardık.Daha önce 12 hikayeyi tek cilt ve tamamı renkli olarak basmıştık,şimdi de 12 hikayeyi 13 kitap olarak 32'şer sayfalık tamamı renkli ve parlak kuşe kağıda basarak beğeninize sunuyoruz.
(Tanıtım Bülteninden)

Kitabın Özelikleri

Stok Kodu
9786054599653
Boyut
16.00x23.50
Sayfa Sayısı
32
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2013-09
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
Kuşe
Dili
Türkçe
Gerçek Tıp plus Gerçek Tıbbın 10 Şifresi 84,07 TL    52,96 TL  
Kapat