Facebook Twitter Instagram Kargo Banner
15
Çocuklar İçin İbadet Murat Bozdoğan

Çocuklar İçin İbadet

Çocuklara küçük yaşlarda dinî ve ahlakî eğitim verilmeye başlanması, ibadet bilinci ve alışkanlığı kazandırılması; sağlam bir kişilik geliştirmelerine, güzel davranışlar kazanmalarına, kötülükten uzak durmalarına, kendisine, ...

Stokta var
Kargo Ücreti : 7,90 TL
Liste Fiyatı
: 21,00 TL
Kitapzen Fiyatı
: 17,85 TL
Kazancınız
: 3,15 TL
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.

Çocuklara küçük yaşlarda dinî ve ahlakî eğitim verilmeye başlanması, ibadet bilinci ve alışkanlığı kazandırılması; sağlam bir kişilik geliştirmelerine, güzel davranışlar kazanmalarına, kötülükten uzak durmalarına, kendisine, çevresine ve Allah'a karşı sorumluluk duygusuna sahip olmalarına yardımcı olmaktadır. Bu hassasiyetle tek tek ilgilenilen ve yetiştirilen bireyler, olumlu toplumsal dönüşümlerin temel dinamiklerini oluşturmaktadır.

Çocuklar İçin İbadet kitabı okul öncesi dönem ve ilköğretim 1. 2. sınıf seviyesindeki çocukların ahlak eğitimine ve karakter gelişimine yardımcı olması, ibadet bilinci ve alışkanlığı kazanmalarına katkıda bulunması için hazırlanmıştır. Kitapta ibadetin anlamı ve temel ibadetler ele alınmıştır. Konular hikaye, fıkra ve skeçlerle somutlaştırılarak anlatılmış, kesme, boyama, yapıştırma, eşleştirme, gruplandırma, labirent, örüntü gibi etkinliklerle ilgi çekici hale getirilmiştir.

Kitabın Özelikleri

Stok Kodu
9786056755903
Boyut
19.50x27.00
Sayfa Sayısı
96
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2017-06
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Türkçe
Gerçek Tıp plus Gerçek Tıbbın 10 Şifresi 88,00 TL    55,58 TL  
Kapat