Facebook Twitter Instagram Kargo Banner
12
Cino İle Ceren Dikkat Geliştiren Boyama Kitabı 1. Kitap - 4 Etkinlik 1

Cino İle Ceren Dikkat Geliştiren Boyama Kitabı 1. Kitap - 4 Etkinlik 1 Arada-Evimiz -Çevremiz -Hayvanlar -Araçlar

Cino ile Ceren Dikkat Geliştiren Boya kitabı, Dünya'da İlk ve Tek dikkat geliştiren boyamaTürkiye'de yanlış yapılan uygulamalar ve ebeveynlerin dikkatini çekmek üzere bu çalışma yapılmıştır.Türkiye'de üretilen okul öncesi için ...

Tedarik Süresi 4 gün
Kargo Ücreti : 7,90 TL
Liste Fiyatı
: 10,00 TL
Kitapzen Fiyatı
: 8,80 TL
Kazancınız
: 1,20 TL
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.

Cino ile Ceren Dikkat Geliştiren Boya kitabı, Dünya'da İlk ve Tek dikkat geliştiren boyamaTürkiye'de yanlış yapılan uygulamalar ve ebeveynlerin dikkatini çekmek üzere bu çalışma yapılmıştır.

Türkiye'de üretilen okul öncesi için boyama kitaplarının neredeyse tamamına yakını örnekli boyamadır. Aileler çocuklara baskı uygulayarak örneğe göre boyaması konusunda ısrarcı olmaktadır. Bu çok bir yanlış uygulamadır. Çünkü çocukların hayal dünyası olabildiğince geniştir. Özellikle biz bu çalışmada buna dikkat çekmek istedik. Bırakın ağacın dallarını ve gövdesini kahveringiye boyamasın ve istediği renge boyasın ki hayal dünyası gelişssin. Mor renge boyamak istiyorsa bırakın boyasın çocuğunuza sınır koymayın ki hayal dünyası genişlesin. Aslında biz, farkında olmadan çocuklarımıza şartlanma duygusunu erken yaşta veriyoruz. Bu yanlış bir uygulamadır. Zaten günümüzde çocukların tırmanacak ağacı ya da oyun oynayabilecekleri alan oldukça azdır. Maalesef günümüzde çocuklarımız teknolojinin bağımlısı haline gelmiştir. Anne ve babalar çocuklarını ‘'3T CANAVARINA Televizyon-Tablet-Telefon'' teslim etmektedirler. Çocuklar ile geçirilen zaman çok önemlidir. Çünkü çocukların, ancak anne ve babaları ile geçirdikleri zamanı nitelikli ve keyifli olmaktadır, ve bu zaman çocukların duygusal ve zihinsel gelişimi için çok önemlidir. Bu kitap içerisindeki aktiveteler anneler ya da babalar ile beraber yapılır ise daha eğlenceli hale gelecektir. Unutmayın, çocuklar bizim geleceğimizdir. Onları nasıl eğitirsek öyle bir geleceğimiz olur.

Kitabın Özelikleri

Stok Kodu
9789752480247
Boyut
19.50x27.50
Sayfa Sayısı
68
Basım Tarihi
2020-11
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Türkçe
Gerçek Tıp plus Gerçek Tıbbın 10 Şifresi 88,00 TL    55,58 TL  
Kapat