Facebook Twitter Instagram Kargo Banner
33
Bir Mübadele Dramı - Yadırgı Oğuz Özdem

Bir Mübadele Dramı - Yadırgı

Oğuz Özdem  / 
"İnsanlığımızın bittiği yerdi" kızım dedi Osman Amca. O askeri de aşağıdaki yaralıları da öylece bırakıp kaçtık. Tek düşündüğümüz şey bir an önce kaçmaktı oradan. Nereye kaçacağımızı da bilmiyorduk aslına, öylesine ...

Stokta var
Kargo Ücreti : 7,90 TL
Liste Fiyatı
: 34,00 TL
Kitapzen Fiyatı
: 22,78 TL
Kazancınız
: 11,22 TL
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.

"İnsanlığımızın bittiği yerdi" kızım dedi Osman Amca. O askeri de aşağıdaki yaralıları da öylece bırakıp kaçtık. Tek düşündüğümüz şey bir an önce kaçmaktı oradan. Nereye kaçacağımızı da bilmiyorduk aslına, öylesine kaçıyorduk o an. Bir saat sonramızdan bile emin değildim."Tek bir şeyden emindim, yaşadıklarımız bizi insanlıktan çıkarmaya başlamıştı.

Oysa gece yarısından beri pek çok yere telefon açmışlar ve pek çok yerden de telefon beklemişlerdi. Özellikle de şu anda tek istedikleri şeydi gelecek bir telefon ama şu anda çalan telefonun, bekledikleri telefon olmadığını biliyordu baba yüreği.

Lanet olasıca ahize o istemediği halde eline geldi. Lanet olasıca haber istemediği halde kulağına girdi. O anda da Nikos, elindeki telefonla birlikte yere düştü. Bağlıklar, çığlıklar arasında telefonu eline alan Agatis, Sencer Bey'in "başınız sağ olsun" sözünü duydu.

Kitabın Özelikleri

Stok Kodu
9786057028617
Boyut
13.50x21.50
Sayfa Sayısı
194
Basım Yeri
Ankara
Basım Tarihi
2021
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Gerçek Tıp plus Gerçek Tıbbın 10 Şifresi 88,00 TL    55,58 TL  
Kapat