Facebook Twitter Instagram Kargo Banner
23
Bilinçaltını Keşfetmek Sigmund Freud

Bilinçaltını KeşfetmekBir Dahinin Zihnin Derinliklerine Yolculuğu ve Teorilerinin Ortaya Çıkışı

Freud, henüz genç bir araştırmacıyken bile insan zihninin en karanlık koridorlarında geziniyordu. Sahip olduğu sonsuz merak, onu hep daha da derinlere inmeye teşvik etmişti. Dünya savaşının ortasındayken bile, tüm zorluklara rağmen ...

Stokta var
Kargo Ücreti : 5,50 TL
Liste Fiyatı
: 12,50 TL
Kitapzen Fiyatı
: 9,63 TL
Kazancınız
: 2,87 TL
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.

Freud, henüz genç bir araştırmacıyken bile insan zihninin en karanlık koridorlarında geziniyordu. Sahip olduğu sonsuz merak, onu hep daha da derinlere inmeye teşvik etmişti. Dünya savaşının ortasındayken bile, tüm zorluklara rağmen araştırmalarına devam etmişti. Hatta o dönem ürettiği teoriler onu 20. yüzyılın en büyük dahilerinden birisi olmasını sağlamıştı.

Freud'un hayatındaki belki en ilginç dönem, kendi psikanalizini yaptığı dönemdi. Hastaları gittikten sonra gördüğü rüyalarınçıkarımlarını yapıyor, bilinçaltının derinliklerine inmeye çalışıyordu. Uzun süren bir analiz döneminin ardından elde ettiği bulgularkendini bile hayrete düşürmüştü. Bilinçaltı neydi? Ne kadar derindeydi?

Elinizdeki kitap Freud'un kendi anlatımıyla hayatını gözler önüne seriyor. Ayrıca onun ünlü bir biliminsanı olmasını sağlayanteorilerini, dönemin şartlarını da denkleme katarak derinlemesine açıklıyor. Okurken Freud'un zihninde bir gezintiye çıkacak veinsan zihnini onun gözünden inceleme şansı bulacaksınız.

Kitabın Özelikleri

Stok Kodu
9786056985812
Boyut
13.50x21.00
Sayfa Sayısı
144
Basım Tarihi
2020-01
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Kapat