Facebook Twitter Instagram Kargo Banner
32
Ben Bilmem Eşim Bilir Gülsen Meral

Ben Bilmem Eşim Bilirİyi Eş Olma Yolunda

Evlilikleri berbat etmekte kadın olsun erkek olsun üstümüze yok. Çoğu zaman doğru hareket ettiğimizi zannederek, küçük gibi görünen büyük hatalarla sevgimizi kendi elimizle yok edebiliyoruz. Peki biz ne kadar iyi bir eşiz? Eşlerimizi ...

Stokta var
Kargo Ücreti : 7,90 TL
Liste Fiyatı
: 13,89 TL
Kitapzen Fiyatı
: 9,45 TL
Kazancınız
: 4,44 TL
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.

Evlilikleri berbat etmekte kadın olsun erkek olsun üstümüze yok. Çoğu zaman doğru hareket ettiğimizi zannederek, küçük gibi görünen büyük hatalarla sevgimizi kendi elimizle yok edebiliyoruz.

Peki biz ne kadar iyi bir eşiz? Eşlerimizi anlama yolunda ve kendimizi gözden geçirme yolunda bir çaba sarf edebiliyor muyuz?

Bu kitap bizlere "Ben Bilmem Eşim Bilir" diyebilmeyi yani eşimizin fikirlerine de değer vermeyi, eşimizi anlayabilmeyi, kendimize ve olaylara eşimizin gözünden de bakabilmeyi amaçlıyor.

Bu kitap'ta Evlilik üzerine edinilen tecrübelerle ve yaşanmış evlilik hikayeleri ile sevginizi büyütmek ve yaşatmak için bir çok ipuçları bulacaksınız.

Sadece evli olanlara değil evleneceklere, sevgili ve nişanlı olanlara da ışık tutacak olan bu kitap bizlere bu yolda bir yol haritası çizmektedir.

Kitabın Özelikleri

Stok Kodu
9786058672628
Boyut
13.50x21.00
Sayfa Sayısı
288
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2013-07
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Gerçek Tıp plus Gerçek Tıbbın 10 Şifresi 84,07 TL    52,96 TL  
Kapat