Facebook Twitter Instagram Kargo Banner
24
Ben Aslında Tatlıyım - I'm Sweet Actually Defne Yığcı

Ben Aslında Tatlıyım - I'm Sweet Actually

Ben Aslında Tatlıyım “Bu kitabın dünyayı değiştirmeyeceğinin farkındayım ama bir kişi bile şekersiz ve unsuz yapılmış nefis tatlılarla mutlu olabileceğine inanırsa amacıma ulaşmış olacağım.” Kanser teşhisi konulan en yakın ...

Stokta var
Kargo Ücreti : 4,49 TL
Liste Fiyatı
: 30,00 TL
Kitapzen Fiyatı
: 22,80 TL
Kazancınız
: 7,20 TL
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.

Ben Aslında Tatlıyım

“Bu kitabın dünyayı değiştirmeyeceğinin farkındayım ama bir kişi bile şekersiz ve unsuz yapılmış nefis tatlılarla mutlu olabileceğine inanırsa amacıma ulaşmış olacağım.”

Kanser teşhisi konulan en yakın arkadaşı, kanserli hücreleri beslediği bilinen şekerli tatlıları yemeye devam ettiğinde, Defne Yığcı bir şey yapmak istedi ve ona şekersiz ve unsuz tatlılarla hem mutlu hem de sağlıklı olabileceğini göstermek için bu kitabı hazırladı. Kolaylıkla hazırlanabilen, birbirinden lezzetli butarifler, sağlıklı beslenmek isteyen herkes için!

“Şekerin bunca zararını bu yaşta fark edip, tatlı yemeden duramayan yaşıtlarına alternative bir yol gösteriyor. Duyarlı ve başarılı bir çalışma...”

- Dr. Şirin Seçkin Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı

“Bu kitabın sunduğu unsuz, şekersiz alternatifleri okuyanların mutfak hobilerini geliştirirkensağlıklıbeslenmeyolculuğundaönemlibiradımatacağınainanıyorum…”

- Dr. Sinan Akkurt

I'm Sweet Actually

“I know that this book will not change the world but if it makes someone believe that they can be happy; eating delicious, sugar and wheat free desserts, I will have reached my goal.''

When her best friend was diagnosed with cancer and she continued to eat sugary desserts known to feed cancer cells, Defne Yığcı wanted to do something for her and prepared this book to show her that she could be both happy and healthy with sugar and wheat free desserts. All recipes are healthy, simple and quick to prepare.

Unlike her peers, Defne realizes the detrimental impact of sugar consumption and she offers an alternative way to all sugar-lovers. A responsive, successful work...

- Şirin Seçkin, MD, Pediatric Specialist

I believe that those who read the wheat and sugar free recipes offered in this book, will not only have fun developing their kitchen hobbies, but will also take an important step towards healthy eating.

- Sinan Akkurt, MD

Kitabın Özelikleri

Stok Kodu
9789752436008
Boyut
23.50x21.50
Sayfa Sayısı
96
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2017-04
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Türkçe İngilizce
Gerçek Tıp plus Gerçek Tıbbın 10 Şifresi 84,07 TL    53,19 TL  
Kapat