Facebook Twitter Instagram Kargo Banner
8
Başarılı Girişimciliğin Perde Arkasındaki Güçler Özgür Demirtaş

Başarılı Girişimciliğin Perde Arkasındaki GüçlerBazı İnsanlar Neden Girişimci Olarak Diğerlerinden Daha Başarılıdır?

Bir ülkenin gelişiminde önemli katkısı olan faaliyetlerden birisi; yenilikçi ürün ve hizmetleri, rakiplerden daha hızlı bir şekilde piyasaya sunabilmektir. Günümüzde girişimcilik faaliyetlerinin önemi daha da iyi anlaşılmakta ve bu ...

Stokta var
Kargo Ücreti : 7,90 TL
Liste Fiyatı
: 42,00 TL
Kitapzen Fiyatı
: 38,64 TL
Kazancınız
: 3,36 TL
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.

Bir ülkenin gelişiminde önemli katkısı olan faaliyetlerden birisi; yenilikçi ürün ve hizmetleri, rakiplerden daha hızlı bir şekilde piyasaya sunabilmektir. Günümüzde girişimcilik faaliyetlerinin önemi daha da iyi anlaşılmakta ve bu anlamda özellikle önemli ticari girişimsel faaliyetler üniversitelerin akademik anlamdaki destekleri ile daha başarılı noktalara ulaşmaktadır. Özellikle Y kuşağının daha da etkin bir şekilde sektörde yerini alması ile birlikte girişimcilik faaliyetleri de “ufak bir işletme açıp girişimcilik yaptığı” nı düşünen bir anlayıştan öteye giderek “bilgi ve iletişim teknolojilerini yöneterek inovatif ürün/hizmet ortaya çıkaralım” anlayışına doğru bir dönüşüm yaşamıştır. Bu noktada insanın aklına çok önemli bir soru gelmektedir.

“Bazı insanlar diğerlerinegöre girişimcilikte neden daha başarılıdır?”

Bu kitap, mevcut soruyu akademik anlamda bir altyapı ile bireysel, kültürel ve liderlik boyutları ile değerlendirmeye almış ve bu kapsamda girişimciliğin arkasındaki itici güçlerin neler olduğunu, mevcut girişimciler ve yeni bir girişim başlatmayı düşünenlere “Ne yaparak, nelere dikkat ederek daha etkili bir girişim başlatabilecekleri” yönünde değerlendirmelerde bulunmaktadır.

Kitabın Özelikleri

Stok Kodu
9789752475120
Boyut
13.50x21.50
Sayfa Sayısı
288
Basım Yeri
Konya
Basım Tarihi
2017-08
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Türkçe
Gerçek Tıp plus Gerçek Tıbbın 10 Şifresi 88,00 TL    55,58 TL  
Kapat