Facebook Twitter Instagram Kargo Banner
Zengin Koca Bulma Sanatı Ayhan Özden

Zengin Koca Bulma Sanatı

Ayhan Özden  / 
Başarısızlık korkusu ya da yeterli olamama duygusu nedeniyle başkalarından yalıtılmış hissettiyseniz “Zengin Koca Bulma Sanatı” beklediğiniz doğrulama olabilir. Kitap, korku ve sahtekârlık sendromunu ortadan kaldırmaya yardımcı ...

Stokta var
Kargo Ücreti : 18,00 TL
Kitapzen Fiyatı
: 30,00 TL
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.

Başarısızlık korkusu ya da yeterli olamama duygusu nedeniyle başkalarından yalıtılmış hissettiyseniz “Zengin Koca Bulma Sanatı” beklediğiniz doğrulama olabilir. Kitap, korku ve sahtekârlık sendromunu ortadan kaldırmaya yardımcı oluyor, onların yerine güven, cesaret ve tutku getiriyor.
Tuğba Tuncay “Ev Hanımı/Yazar”

Başlığa Aldanmayın “Zengin Koca Bulma Sanatı” kendi kendine yardım, şefkat, zorlu aşk ve büyük, sıcak bir kucaklamaya sarılmış bir tutam psikolojinin ilham verici bir birleşimidir. İster hayatınızın birden yoldan çıktığını ister karanlık bir tünelde karşıdan gelen bir trene bakıyormuş gibi hissedin, Ayhan Özden nerede olursanız olun sizinle bağlantı kurar ve hayatınızın olanaklarını görmeniz için size rehberlik eder. Ardından, sizi hak ettiğiniz mutluluğa ve huzura nazikçe götürmek için belirli adımlar atar. Hayatın bunaltıcı olduğu ve her gün üzerimize kaygı, depresyon ve gerçekçi olmayan beklentilerin yağdığı bir dünyada, “Anlıyorum. Sorun değil,” diyen bir ses duymak ferahlatıcı. Güzel hayatınızı yaşamanıza yol açacak küçük adımlar atabilirsiniz. Umut var. Kesinlikle okunmalı.
Zeynep Kasımoğlu Gün “Klinik Psikolog”(Tanıtım Bülteninden)


Kitabın Özelikleri

Stok Kodu
9786258288742
Boyut
13 x 19
Sayfa Sayısı
117
Basım Tarihi
2022
Kapak Türü
İnce Kapak
Dili
Türkçe
Gerçek Tıp plus Gerçek Tıbbın 10 Şifresi 220,00 TL    146,30 TL  
Kapat