Facebook Twitter Instagram Kargo Banner
10
Aru Shah ve Ölüm Şarkısı (Ciltli) Roshani Chokshi

Aru Shah ve Ölüm Şarkısı (Ciltli)

Pandava serisinin ikinci kitabında, Aru Shah ve Zamanın Sonu'nu ışıldatan bütün mizah, aksiyon ve çok daha fazlası sizi bekliyor!Aru Shah bütün bu Pandava olayını daha yeni kavrarken Diğerdünya tam bir panik halindeydi. Çünkü aşk ...

Stokta var
Kargo Ücreti : 6,90 TL
Liste Fiyatı
: 48,00 TL
Kitapzen Fiyatı
: 43,20 TL
Kazancınız
: 4,80 TL
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.

Pandava serisinin ikinci kitabında, Aru Shah ve Zamanın Sonu'nu ışıldatan bütün mizah, aksiyon ve çok daha fazlası sizi bekliyor!

Aru Shah bütün bu Pandava olayını daha yeni kavrarken Diğerdünya tam bir panik halindeydi. Çünkü aşk tanrısının okuyla yayı kayıptı ve ne yazık ki hırsız Erosçuluk oynamıyordu. Onun yerine, insanları kalpsiz dövüş makinelerine, zombilere dönüştürüyordu. Bütün bunlar yetmezmiş gibi Aru bir de hırsız olarak suçlandı. Eğer silahı on gün içinde bulamazsa Diğerdünya'dan atılacaktı. Sonsuza dek.

Elbette bu işi tek başına yapmayacaktı. Aru; Pandava kız kardeşi Mini, belli ettiğinden fazlasını bilen aşırı güçlü Brynne ve sokağın karşısında oturan, üstelik kendisi de pek çok sır saklayan Aiden'la birlikte bir maceraya atılacaktı. Beraber iblislerle savaşacak, pırıltılı ve tehlikeli bir yılan diyarından geçecek ve düşmanlarının hiç de bekledikleri gibi olmadığını keşfedeceklerdi.

Kitabın Özelikleri

Stok Kodu
9786050680430
Boyut
13.50x21.00
Sayfa Sayısı
400
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2020-05
Çeviren
Aslı Tümerkan
Kapak Türü
Ciltli
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Gerçek Tıp plus Gerçek Tıbbın 10 Şifresi 84,07 TL    52,96 TL  
Kapat