Facebook Twitter Instagram Kargo Banner
24
All New X-Men Cilt 6: Büyük Macera ve Utopialılar Brian Michael Bendis

All New X-Men Cilt 6: Büyük Macera ve Utopialılar

Boyutlar arasında seyahat etmek X-Men geleneklerinden biridir ve All New X-Men ekibi için de artık bunun sırası gelmişti.All-New X-Men, Ultimate Evreni'nin Örümcek Adam'ı Miles Morales'le tanışacak - ve ortaya kaçırmak istemeyeceğiniz ...

Stokta var
Kargo Ücreti : 6,90 TL
Liste Fiyatı
: 49,00 TL
Kitapzen Fiyatı
: 37,24 TL
Kazancınız
: 11,76 TL
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.

Boyutlar arasında seyahat etmek X-Men geleneklerinden biridir ve All New X-Men ekibi için de artık bunun sırası gelmişti.

All-New X-Men, Ultimate Evreni'nin Örümcek Adam'ı Miles Morales'le tanışacak - ve ortaya kaçırmak istemeyeceğiniz birgösteri çıkacak! İki evren de bir daha eskisi gibi olabilecek mi? Geçmişteki X-Men ile birlikte kendileri için korku dolu birgelecek olan günümüzü keşfetmeye devam ediyor! Kara Girdap kozmik gücüyle yüzleşmelerinin ardından Dünya'ya geridöndüklerinde ekipten bazıları kendi iç dünyalarına bakma ihtiyacı hissediyor. Tüm bunlar olurken ise mutant ırkınıngeleceğini değiştirebilecek Utopialılar ortaya çıkıyor - iyi de bu Utopialılar kim? All-New X Men, bu sorunun cevabınıöğrendiğine pişman olabilir.

Bu ciltte Brian Michael Bendis'in yazdığı, Mahmud Asrar'ın ve Mike Del Mundo'nun çizdiği All-New X-Men #31-37 ve #40-41arası sayılar bir araya getirilmiştir.

Kitabın Özelikleri

Stok Kodu
9786056924378
Boyut
16.00x24.00
Sayfa Sayısı
200
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2019-05
Çeviren
Tulgan Köksal
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Kategoriler
Gerçek Tıp plus Gerçek Tıbbın 10 Şifresi 84,07 TL    52,96 TL  
Kapat