Facebook Twitter Instagram Kargo Banner
30
Adnan Abiyle Ben de Yazarım Adnan Güneş

Adnan Abiyle Ben de Yazarım"Bizim Kitabımız"

7-12 Yaş Arası 73 Harika Yazardan 95 Muhteşem Hikaye-Onların Hayellerine Erişemezsiniz-"Bir Çocuk,Bir Öğretmen,Bir Kitap Ve Bir KalemDünyayı Değiştirebilir."Birlikte ortaya çıkardığımız bu güzel proje ile sizlerin pırıl pınl ...

Tedarik Süresi 4 gün
Kargo Ücreti : 7,90 TL
Liste Fiyatı
: 29,90 TL
Kitapzen Fiyatı
: 20,93 TL
Kazancınız
: 8,97 TL
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.

7-12 Yaş Arası 73 Harika Yazardan 95 Muhteşem Hikaye

-Onların Hayellerine Erişemezsiniz-

"Bir Çocuk,Bir Öğretmen,Bir Kitap Ve Bir KalemDünyayı Değiştirebilir."

Birlikte ortaya çıkardığımız bu güzel proje ile sizlerin pırıl pınl zihinlerinize, sevgi dolu kalplerinizedokunabilmenin heyecanı, tarifi mümkün olmayan güzel duygular yaşatıyor. Sizlerin aydınlık bakışları pek çokolumsuzlukların da yaşandığı şu günlerde içimizi aydınlattı. Güzel bir gelecek vaat eden sizler, bizlere umut oldunuz.

Değerli arkadaşlar. Hiçbir zaman, hayallerinize başka insanların engel olmasına ve onları küçümsemesine izin vermeyin. Eğer kî birileri sizlere "Bu iş yapılamaz, imkânsız" derse bu onların sınırlarını gösterir sizlerin değil.

Cesaretinizi ve özgüveninizi her zaman ayakta tutun. Kendinizi geliştirebilmek için bol bol kitap okuyun. Başarılı olmuş ve hatta imkânsızlıklar içerisinde mücadele etmiş insanların hayatlarını inceleyin. Onların deneyimleri sizler için faydalı olacaktır. arkadaşlar, şunu asla unutmayın: "İnsanoğlu aklından geçirebildiği, hayal ettikleri herşeyi yapabilme kudretine ulaşabilir. Yeter ki kendini geliştirsin ve içinde bulunduğu şartlan imkânlar doğrultusunda hedefine doğru, kendine güvenerek yürüsün.

" Değerli katkılarınızdan dolayı hepinize tekrar çok teşekkür ederim. Sizlere inanan ve güvenen Adnan Abiniz...

Kitabın Özelikleri

Stok Kodu
9786056968754
Boyut
13.50x21.50
Sayfa Sayısı
215
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2021-01
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Gerçek Tıp plus Gerçek Tıbbın 10 Şifresi 88,00 TL    55,58 TL  
Kapat